2.El Konteyner Alan Firmalar

2.el konteyner alan firmalar

2.el konteyner alan firmalar deyince insanın aklına çok sayıda yanıt gelebilir. Zira konteyner konusu sonsuz bir umman gibi. Teknolojinin ilerlemesi ve buna paralel olarak genişleyen iş alanlarına istinaden konteyner kullanım alanları da giderek genişliyor ve çok ciddi bir talep doğuyor. Buna bağlı olarak da bir çok alanda ikinci el konteyner kullanımı söz konusu oluyor.
Herhangi bir yerde inşaat yapan firmalar, geçici süre ile ihale sonucu kazanılan işlerde kurulan şantiyelerde, herhangi bir firmanın taşeron firması olarak kendi bünyesinde hizmet verenler ikinci el konteyner talep ve satışlarında ilk sıralarda gelmektedir.

Neden Özellikle İkinci El

Firmalar ikinci el konteyner tercih ediyor zira bunun en temel nedeni işin maliyet kısmı. Çok daha ekonomik olması seçimin nedenini aslında ortaya koymaktadır. 2.el konteyner alan firmalar olarak firmamızdan bir çok kurumsal firmaya konteyner çözümleri yıllardır sağlanmaktadır. Firmamız konteyner kiralama, ikinci el konteyner alımı ve satış hizmetleri de sağlamaktadır. Ayrıca konteyner için yer arayan firmalara da konteyner parsel kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Kiralama ve parsel temini için son derece uygun fiyatlarla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Konteyner Kullanım Alanları

Nasıl kullanılıyor sorusuna verilebilecek en temel yanıt işin çıkış noktası olarak taşımacılık ama günümüzde özellikle ikinci el olanlar taşımacılıkta sıklıkla tercih edilmiyor. Ama bunun dışında ofis olarak, yatakhane olarak, yemekhane olarak ve depo alanı olarak sıklıkla tercih edilir durumdalar. Elbette dükkan ve ev gibi ikinci el olmasa da sıfır olanlarda kullanıma ve satışa sunuluyor. Kimi zaman da firmalar yatakhane yerine ev tipi konteyner modellerini tercih edebilmektedir. Kısacası konteyner hem lojistik alanında ciddi bir kullanıma sahip bununla birlikte yapı, inşaat alanları gelmektedir. Bu sektörlerden farklı olarak bir çok amaca hitap eden ve çözüm sağlayan konteyner modelleri de bulunmaktadır.

İstanbul İkinci el konteyner alan firmalar arasında işiniz ekip düzeyinde kurumsal olarak yapan bir kaç firmadan biriyiz. İstanbul tüm ilçelerinde haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Satmak istediğiniz konteyner yada kiralama hizmetleri için bizlere dilediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir