Esenyurt Konteyner

esenyurt konteyner

Hem konteyner kullanımı hemde konteyner alım satımı giderek artmaktadır. Esenyurt konteyner firması olarak inşaat projelerinde, farklı yapı alanlarında, lojistik ve depolama işlerinde kullandığınız tüm konteyner ürünlerinizi değerine nakit ödeme yaparak satın alıyoruz. İstanbul ikinci el konteyner alım satım ve kiralama işlerinde senelerdir en aktif firmayız. Hem alım yaparken hemde satış yaparken sizleri mağdur etmeden piyasa koşulları gözetilerek hizmet veriyoruz. Satarkende alırkende ve kiralarkende mutlaka ekibimize danışınız.

esenyurt ikinci el konteyner

Esenyurt İkinci El Konteyner

İnşaat projelerinin en yoğun olduğu bölgelerden biri Esenyurt ilçemizdir. Bir çok inşaat ve yapı projesinde yatakhane şantiye konteyneri, büro, ofis, wc, duş amacı ile konteynerler kullanılmaktadır. Kimi projede az sayıda olsa da büyük projelerde onlarda konteyner kullanımı vardır. Firmamız İstanbul Konteyneral bugüne kadar kullandığınız ancak şimdi boşa çıkan tüm konteynerleri değerine yerinizden aynı gün nakit ödeme ile almaktadır.

Esenyurt konteyner firması ihtiyacınızda bizleri arayarak gün içinde yerinizde hizmet alabilirsiniz. Satmak istediğiniz konteyner görsellerini bizlere ileterek hemen dilerseniz fiyat alabilirsiniz.

Esenyurt Konteyner Kiralama

Kısa süreli ve düşük bütçeli projelerinizde sıfır konteyner satın almak yerine kiralama yolunu tercih etmekte oldukça doğru bir karar dolacaktır. Haftalık, aylık veya daha uzun süreli konteyner kiralamasını hemen yapabilirsiniz.

Firmamız İstediğiniz tüm özellikteki konteynerleri sizlere en uygun fiyatlarla kiralamaktadır. Esenyurt konteyner işlerinizde sizlere bir telefon kadar yakınız. Hemen şimdi arayın uzman personellerimizle nitelikli hizmet sağlayalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir