İkinci El Konteyner Firmaları

ikinci el konteyner firmaları

İkinci el konteyner firmaları olarak konteyner temini, kiralama ve ikinci elde alım yaparak müşterilerimize bu konuda destek oluyoruz. Uzman ekiplerimizle sizlere kurumsal çözümler sunmaktayız. İhtiyacınıza özel teknik ekibimizle görüşebilir hızlıca sonuca ulaşabilirsiniz.

İkinci El Konteyner Alım Satım Firmaları

Konteynerler kendi içlerinde çeşitlerine göre ayrılır. Taşımak istediğiniz ürünlere göre kullanmak istediğiniz konteyner türü de değişiklik gösterir. Konteyner çeşitleri 20’DC, 40’DC 20’RF gibi çeşitlere ayrılır. Konteynerler de bu gibi isimlerin olması konteynerlerin uzunluğunu belirtir. Alımı yapılan konteyner seçimini yaparken konteyner çeşitlerini de göz önünde bulundurmak gerekir.

ikinci el konteyner firmaları

İkinci el konteyner dünyanın değişik yerlerinde son yıllarda sıkça tercih edilir duruma gelmiştir. Bunun en temel nedeni elbette konteyner tarzında olan yapıların taşınabilir özellikli olmasıdır. Üstelik yine yapıları itibarıyla oldukça uzun süre dayanıklı yapılar olması nedeniyle de herhangi bir yerde işleri bitse bile başka bir yerde kullanılabiliyor olmalarıdır.

Özellikle iş amaçlı olarak düşünüldüğünde şantiye konteyner tipi ve ofis konteyner tipinde ikinci el olan konteynerlerin seçilmesinin en önemli nedenlerinden bir tanesi de işin ekonomik boyutu. Zira ikinci el olanların fiyatları sıfır olan ürünlere göre çok daha ekonomik olması bunda etkendir. Firmamız Konteyneral sizlere hem alım yaparken hemde ikinci el konteyner satışından en kaliteli desteği sağlamaktadır.

Konteyner Alırken Bilinmesi Gerekenler

Tüm bunlara istinaden ister ikinci el, ister sıfır olan ürünler olsun alınırken dikkat edilmesi gereken belli başlı bazı hususlar var. Bunların en başında mutlaka alıcı olan kişilerin gereksinimlerine uygun bir ürün olup olmadığıdır. Bir diğer husus ise konteynerin ilgili standartlara göre üretilip üretilmediğidir. İkinci el olan konteynerler alınırken de mutlaka çok iyi araştırma yapılmalı ve sonrasında tercih yapılmalıdır.

Konteyner Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar

Fiyatlar konusunda da bilgi vermek gerekir ise şunlar söylenebilir. Öncelikle olarak sıfır ya da ikinci olması, toplam büyüklüğü, iç özellikleri, kullanılan malzeme, markası, yerli ya da yabancı olması fiyatları belirleyen temel faktörlerdir. Sonuç olarak ikinci el konteyner temiz ve son derece iyi düzeyde kullanılmış ise tercih edilebilir olan konteynerlerdır. İkinci el konteyner firmaları arasında en eski ve müşteri odaklı hizmet veren firmaların başında gelmekteyiz. Tüm taleplerinizde güvenle firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir