İkinci El Ofis Konteyner

ikinci el ofis konteyner

İnşaat projeleri için ikinci el ofis konteyner çeşitlerinde kiralama ve alım hizmetleri vermekteyiz. Yapı projeleri için yaşam konteynerleri lan ofis konteyneri oldukça sık kullanılmaktadır. Şantiye alanlarında oldukça avantajlı bir kullanım sunmaktadır. Klasik bir büro ve ofis içinde bulunan bütün imkanları sunmaktadır. Kullanım yapacak personel sayısına göre metrekare ve kat sayısında farklılık gösterebilmektedir.

2.El Ofis Konteyner

2.el ofis konteyner pratik kurulumu, ekonomik olması ve her talebe karşılık vermesi nedeni ile son derece etkili bir kullanım yöntemidir. Şantiye alanlarında hızlı kullanımı yapılmakta olup hemen kullanılabilir hale gelmektedir. İnşaat firmalarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan ofis konteynerleri için firmamız Konteyneral dan profesyonel hizmet alabilirsiniz. İstanbul ikinci el ofis konteyner için yılın her günü konteyner kiralama hizmetlerimiz ve kullanılmayan konteynerlerde alım hizmetimiz bulunmaktadır.

İkinci El Ofis Konteyner Özellikleri

Standart modellerde 2,4×6 m ve 3×7m ebatlarında bulunsa da talep ve isteğe göre özel çözümler sunulabilmektedir. Her ne kadar ikinci el ofis konteyner inşaat ve yapı alanlarında sıkça kullanılıyor olsa da İstanbul’da taksi durakları için muhtarlık yapıları, projelerin satış ofisleri ve çeşitli tanıtım ve sergiler için ideal bir üründür. Tek katlı modelleri olduğu gibi ihtiyaca özel iki veya üç katlı olarak da satışı yapılmaktadır.

Zamanla kullandığınız ancak şu anda kullanım yapmadığınız tüm ofis, şantiye, wc, metropol konteynerlerini firmamıza ulaşarak kolayca satabilirsiniz. İstanbul ikinci el konteyner konusunda Konteyneral size yeter.

Comments
  • İstanbul sınırındaki Gebze ilçesinde bulunan 10 adet ofis konteyner için alım yapacak iyi fiyat sunacak firma bakıyoruz.

  • Oldukça yeni az kullanılmış ikinci el ofis konteyneri için alım yaparsanız satmak istiyoruz.

  • İki odalı fazla yıpranmamış ikinci el ofis konteynerimizi iyi fiyatlarla alacak kurumsal bir yer arıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp'dan bize yazın