Sancaktepe İkinci El Konteyner

sancaktepe ikinci el konteyner

Bir çok inşaat projelerinde yada çeşitli sektörlerde konteyner kullanılmaktadır. Sancaktepe ikinci el konteyner firmamızda firmaların kullanmadığı yada projeleri biten konteynerleri sizlerden nakit olarak satın almaktadır. Yeni, eski, az veya çok kullanılmış tüm konteyner modellerinizi değerine nakit ödeme yaparak satın alıyoruz. İnşaat şantiye konteynerleri, yatakhane konteynerleri, ofis, büro konteyner çeşitleri, metropol konteyner modellerinin tümünü satın alıyoruz.

Sancaktepe Konteyner Kiralama

İstanbul ikinci el konteyner firmamız konteyner alımı yaptığı gibi müşterilerine kısa veya uzun süreli konteyner kiralama hizmetleri de vermektedir. İhtiyacınız dahilinde firmamızdan tek odalı, iki odalı yada istediğiniz farklı teknik özelliklerde konteyner kiralama hizmeti alabilirsiniz. Sancaktepe ikinci el konteyner firmamız tüm bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınız sizlere en iyi çözümleri hızlıca sunmaktadır. Sitemizdeki iletişim numaralarından bizlere haftanın 7 günü ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Konteyner Alım Satım

Elindeki kullanmadığı konteyneri satmak isteyen kişiler yada bünyesinde çok sayıda konteyner barındıran firmalar için özel fiyatlar vermekte ve aynı gün alım yapmaktayız. Bir çok kişi yada firma alıcı bulamadığından genelde ilan yöntemi ile satış çözümleri aramakta yada hurdacılara konteyner satışı yapmaktadır. Kârlı olmayan bu yöntemler yerine Konteyneral firmamıza ulaşarak çok daha iyi fiyatlarla satış yapabilirsiniz. Sancaktepe ikinci el konteyner için uzman teknik ekibimiz sizlere her zaman hizmet vermekten mutluluk duyacaktır. Tüm talep, soru, görüş ve istekleriniz için mutlaka bizlere ulaşınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir