Şantiye Konteyneri

şantiye konteyneri

Konteyner lojistik alanlarında sık kullanıldığı kadar Şantiye konteyneri olarak da oldukça ciddi oranda bir kullanımı vardır. Bildiğiniz üzere Ülkemizde inşaat alanları ve yapıları oldukça fazladır. İstanbul diğer illerin toplamından çok daha fazla şantiye alanına sahiptir. Genelde uzun süreli çalışma alanı olan bu yerlerde ofis, büro, tuvalet, yatakhane ve duş ihtiyacı için konteynere ihtiyaç vardır. Kimi şantiyelerde bir kaç adet bulunurken kimi büyük proje ve şantiyelerde ise oldukça fazla sayıda aynı anda kullanım bulunur.

Şantiye Wc Konteyner

Yapı alanlarında çalışanlarınızın ihtiyacını karşılamak için konteyner en iyi çözümlerden biridir. Geçici süreli Wc kullanımına uygun olan konteynerler en iyi çözümler olacaktır. Firmamız Konteyneral ikinci el konteyner alım ve satımında sizlere istediğiniz özelliklerde çözümler sağlar. Kullanmadığınız wc şantiye konteyneri çeşitlerini satın aldığımız gibi ikinci el için satış olanağıda sunmaktayız. Lütfen satış ekibimizle hemen irtibata geçerek ihtiyacınız için hemen teklif isteyiniz.

şantiye konteyner

Yatakhane Konteyner Alımı

Wc-Duş gibi yatakhane ihtiyacı da şantiye alanlarının olmaz olmazıdır. Son derece pratik kurulumu olan bu konteyner modelleri istenildiği zaman kolay sökülebilme yada farklı bir şantiyeye rahatça taşınabilmektedir. Firmamız ikinci el şantiye konteyneri ürünlerinde en fazla yatakhane konteyner ürünlerinde talep almaktadır. Hem ikinci el konteyner alımı yapmakta hemde ihtiyacınıza özel ikinci el yatakhane konteyner satış kolaylığı sunmaktayız.

İstanbul’da tüm ilçe ve semtlerden şantiye konteyneri satmak istediğinizde yada ikinci el konteyner almak istediğiniz de mutlaka bizlerle irtibata geçiniz. Ayrıca dileyen müşterilerimiz konteyner kiralama hizmetleri ile daha ekonomik çözümler sağlayabilirler.

Şantiye Ofis Konteynerleri

Şantiye alanlarında büro ve ofis kullanımları ihtiyacı da sıklıkla olmaktadır. Belki ufak yapılarda olmasa da büyük projelerde kesinlikle gereklidir. Firmamız ofis konteyner alım ve satımında da etkin bir hizmet sağlamaktadır. İster satın alabileceğiniz isterseniz dilediğiniz süre ile kiralayabileceğiniz ofis konteynerlerini bizlerden satın alabilirsiniz. Farklı ebat ve ölçülerde her türlü kullanıma uygun, enerji ve su tesisatına uyumlu konteynerı en uygun fiyatlarla sizlere sağlamaktadır. Alan ve proje detaylarınızı hemen bizlere bildirin sizler için en konteyner çeşitlerini hemen sağlayalım.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir