Satılık Ofis Konteyner

satılık ofis konteyner

Az yada çok kullanılmış satılık ofis konteyner çeşitlerini nakit ödeme yaparak alım yapıyoruz. İstanbul ikinci el konteyner alanlar olarak aynı gün yerinizde hizmet veriyoruz. Vereceğimiz fiyat teklifinin tarafınızdan kabul edilmesi durumunda kendi araç ve ekiplerimizle yerinizden hemen alıyoruz. Sizlerde kullanmadığınız tüm konteyner modellerinizi nakite çevirebilirsiniz. Satmak istediğiniz ikinci el ofis konteyner için hemen konteyneral ekiplerimizle irtibata geçebilirsiniz.

İkinci El Satılık Ofis Konteyner

Satılık ofis konteyner için internet üzerinden müşteri aramaya son veriyoruz. Aynı konteyner için yüzlerce kişi muhatap olmadan çok daha iyi bir fiyata firmamıza satış yapabilirsiniz. Şantiye konteynerleri, tek katlı, tek odalı, 2-3 katlı çok odalı tüm ofis konteynerlerinde alım yapıyoruz. Dilerseniz satmayı düşündüğünüz konteyner görsellerini sitemiz üzerinden WhatsApp hattımızdan bizlere ulaştırabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinde ikinci el konteyner hizmetleri için ücretsiz yerinde keşif desteğimiz bulunmaktadır. Sizlerden gelen istekler dahilinde adresinize uzman personelimiz gönderiyoruz ve gerekli incelemeler yapılır fiyat teklifi hazırlanıp tarafınıza hemen verilmektedir.

2.El Satılık Kiralık Ofis Konteyner

Konteyneral müşterilerine konteyner alım satım hizmetleri verdiği gibi bunun yanında konteynerleriniz için parsel kiralama ve kiralık konteyner hizmetleri de vermektedir. Ofis konteyner için kısa veya uzun süreli kiralamayı hemen en uygun fiyatlarla firmamızdan yapabilirsiniz. Satılık ofis konteyner ve kiralama için dilediğiniz saatte bizlere sitemizdeki irtibat numaralarından kolayca ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir