İkinci El Wc Duş Konteyneri

İkinci El Wc Duş Konteyneri

Farklı projelerinizde kullanılmış ikinci el wc duş konteyneri çeşitlerini nakit satın alıyoruz. Wc ve duş konteynerleri şantiyeler başta olmak üzere bir çok alanda kullanılmaktadır. Sahil bölgelerimizde belediyeler tarafından kamu hizmetinde de sıkça kullanılmaktadır. Kamp alanlarında yinede bu model konteynerleri sıkça görmekteyiz. Firmamız artık kullanım yapılmayan wc duş konteynerlerini değerine aynı gün adresinden satın almaktadır.

Wc & Duş konteyneri satmak istiyorsanız 0532 382 33 53 bu numaradan ekibimizi aramanız yeterlidir. İstanbul ilçe ve semtlerinden aynı gün adresten alım yapıyoruz. Nakliye ve konteyner söküm işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Duş Wc Tuvalet konteyner modellerinizi yok pahasına satmayın. Bu sektörde sadece konteyner alım hizmeti veren kurumsal anlayışla çalışan firmamızdan teklif isteyiniz.
Seyyar Wc Duş Konteyneri

İkinci El Seyyar Wc Duş Konteyneri

Seyyar wc duş konteyneri çeşitli organizasyonlar, şantiye inşaat alanları ve yaşamın olduğu her alanda kullanılmaktadır. Her ne kadar uzun kullanıma uygun olsada belirli bir süre sonra atıl hale gelmektedir. Konteyneral firmamız her tür wc ve duş konteynerini adresinize gelip fiyat teklifi vermekte ve kabul etmeniz durumunda hemen alım yapmaktadır. Farklı ebat ve özelliklerde olabilen bu konteynerler için firmamızdan en yüksek fiyat teklifini alırsınız.

İç bölmesi olan wc duş konteynerleri ayrıca, pisuvar ve farklı adette lavaboyada sahip olabilir. Eski veya yeni model her tür konteyner alımını yapıyoruz. Konteynerin mevcut durumu incelenip kalan kullanım ömrüne göre fiyat belirlenir.

İkinci El Konteyner Tuvalet

Duş bölümü olmadan sadece tuvalet ihtiyacı için özel olarak üretilmiş konteyner çeşitleridir. Elektrik tesisatı, temiz su tesisatı, atık su tesisatları bu konteyner modellerinde üretim aşamasında ilave edilmektedir. Kapı kısımları genellikle tek kanatlı sac olarak imal edilir. Tuvalet konteynerin iç kapılarında ise PVC yada Amerikan panel kapılarda kullanılmaktadır.

Çok adetli yada tek parça ikinci el konteyner tuvalet alımını en iyi fiyatlarla sizlerden satın alıyoruz. Hurdaya vermek, çürümeye terk etmek yerine konteynerinizi doğru yere vererek en iyi fiyatlarla satış yapın. İstanbul konteyner alım satımı konusunda senelerin verdiği tecrübe ile sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz.
İkinci El Konteyner Tuvalet

İkinci El Wc Duş Konteyneri Alan Yerler

Konteyner alımlarında genelde hurdacılar ilk akla gelen yerler olmaktadır. Ancak bu gibi işletmeler geri dönüşüm sistemi ile çalıştığı için sizlere daha düşük fiyatlar vermesi olası bir durumdur. Konteyneral firmamız ise müşterilerinden satın aldığı konteynerleri gerekli bakım onarımlarını yaparak tekrar kullanıma sokmaktadır. Bu sebeple her alım satım işleminde sizlere daha iyi olanaklar sunmaktadır.

İstanbul İkinci El Wc Duş Konteyneri alan yerler olarak Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinde sizlere ulaşıyoruz. Satmak istediğiniz konteyner için yerinize geliyor ve son halini incelip fiyat çıkartıyoruz. Fiyat teklifimiz hemen sizlere verilecek olup, uygun görülmesi halinde hemen alım yapılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir