Ofis Konteyner

ofis konteyner

İstanbul başta olmak üzere ülkemizde bir çok ilde Ofis konteyner kullanımı oldukça yaygındır. Bir çok projede mobil ofis ihtiyacı bulunmakta olup en pratik çözümler konteyner ile sağlanmaktadır. Genelde zemin seviyesindeki ofis ve büro için tercih edilmektedir. İç mekanın istenildiği gibi dizayn edilip döşeme yapılması, uygun fiyatlı çözüm olması da tercih sebeplerinden biridir. Konteyner ofis iç mekanda zemin kısmına parke döşemesi yapılabilmekte, klima, enerji bağlantısı kolayca sağlanabilmektedir. Ofis konteyner içinde ayrıca mutfak ve lavabo kısmında yer almaktadır.

Taşınabilir Ofis Konteyner

İnşaat alanı şantiyelerde sıkça kullanıldığı bildiğimiz ofis konteyner yer değişme içinde en ideal konteynerler arasındadır. Bir proje tamamlanması halinde diğer projeye nakli kolayca yapılabilmektedir. Bu nedenle bir diğer adı ile şantiye konteyner olarak bilinir. Şantiye alanlarında oldukça kullanışlı bir çalışma alanı oluşmanıza kolaylık sağlar. Firmamız konteyneral sizlere ofis konteyner ürünlerinde hem alım hemde satım hizmeti vermektedir. Projede kullanımı bitmiş ve artık görevi kalmamış olan ofis konteyneri için bizlere ulaşarak değerine satış yapabilirsiniz.

ofis konteyneri

Ofis Konteyneri Avantajları

  • Yer seviyesinde kullanım sunar, kademesi çıkış sağlar
  • Percelerden, taban ve tavan kısmına kadar sağlam ve güvenliklidir.
  • Kolay dekorasyon çözümleri sunar
  • Açılır otomatik kapı eklemesi yapılabilir
  • Havalandırma menfezleri ekleneblir
  • Lavabo ve tuvalet imkanı sunar
  • Su tesisatı kolayca bağlanabilir
  • Zemin yalıtımı mevcuttur
  • Pencere ve aydınlatma sağlar
  • Diğer özel ihtiyaçlar için ilave edilebilir özellikleri vardır.

Ofis Konteyner Ebat ve Ölçüler

Ofis konteyner ebatları standart ölçülerde olduğu gibi birden fazla farklı ölçüsü de bulunmaktadır. 2.4×6 M ‘den ve 3×7 M standart ölçüleri bulunsa da farklı ebatlarda özel üretimlerde bulunmaktadır. Ofis alanı ihtiyacınıza göre imalattan çözümler sağlamakta mümkündür.

Sıfır konteyner alımları bir çok işletme için maliyetli olabilmektedir. Yada kısa süreli projelerde ofis konteyner satın almak cazip bir seçim olmayabilir. Konteyner kiralama hizmetlerimiz ise bu konuda arayış içinde olanlara en ideal çözümü sunar. İhtiyacınız olan ofis konteyner için bizlere ulaşarak kısa sürede yada uzun süreli ofis konteyner kiralama hizmeti alabilirsiniz. Her bütçeye uygun konteyner ürünlerimiz bulunmaktadır. Hemen şimdi Konteyneral ekiplerine ulaşınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir