Kurtköy Konteyner

kurtköy konteyner

Konteyner çok amaçlı kullanımı olan ürünlerdir. Kurtköy konteyner firması olara hem lojistik, hem depolama hemde çok amaçlı kullanım yaptığınız konteynerli değerine nakit olarak 2.elden alım yapmaktadır. İnşaat projeleri için oldukça fazla kullanımı bulunan ve bunun yanında lojistik sektörünün vazgeçilmez ürünleri olan konteyner için değerinde nakit ödeme ile alım yapıyoruz. Eğer konteyner satmak istiyorsanız mutlaka bizlere ulaşınız.

kurtköy ikinci el konteyner

Kurtköy İkinci El Konteyner

İstanbul’da ikinci el konteyner alanlar için firma düzeyinde kurumsal ve nitelikli hizmet verecek firma bulmanız çok kolay değildir. Konteyneral gibi profesyonel anlamda bu hizmeti veren firma sayısı bir elin parmaklarınız geçmez. Kullanmadığınız konteynerleri satmak için ilan veya internet platformları da oldukça zor olabilir. İlan usulünde bir çok kişi ile muhatap olmak zorunda kalırsınız. Gün içinde bir çok kişi konteynerleri yerinde görmek ister ve sizlerde ciddi bir mesai harcamak zorunda kalırsınız.

Kurtköy konteyner firması olarak sizleri zahmetli işlerle uğraştırmadan aynı gün nakit ödeme yaparak alım sağlıyoruz. Konteyner için fiyat almak istiyorsanız firmamız ücretsiz keşif hizmeti vermekte, konteynerleri yerinde örste ve fiyat belirlemektedir. Dilerseniz konteyner fotoğraflarınızı güncel hali ile bizlere gönderebilir ve hemen ortalama bir fiyat alabilirsiniz.

Kurtköy Konteyner Kiralama

Kurtköy ikinci el konteyner alım satım hizmetlerimizin yanında firmamız 2020 yılından en uygun fiyatlarla konteyner kiralama hizmeti de vermektedir. Kısa süreli kiralama yapabileceğiniz gibi dilerseniz işiniz süresince konteyner kiralama yapabilirsiniz. Aşağıdaki tüm modellerde kiralama hizmetlerimiz bulunmaktadır.

  • Şantiye konteyneri
  • Ofis konteyneri
  • Wc konteyneri
  • Yatakhane konteyneri
  • Duş konteyneri
  • Metropol konteyner

Kurtköy konteyner firmamız tüm talep, istek ve sorularınızı dilediğiniz zaman iletebilirsiniz.

Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir