İkinci el konteyner fiyatları

ikinci el konteyner fiyatları

Çeşitleri ve modellerine ve de aksesuar kullanımlarına göre ikinci el konteyner fiyatları değişkenlik göstermektedir. 2019 yılı 2 ci el konteyner fiyatları net birşey söylemek her ne kadar mümkün olmasa da 2500₺-3000₺ gibi bir rakamdan başlayıp 15000₺ gibi rakamlara ulaşan fiyatlar piyasada görülmektedir. Ancak doğru fiyat için konteyner metrekaresi, malzeme özelikleri, oda/bölme detayları, aksesuar kullanımı ve kullanımına uygunluğu gibi detaylar önemli olacaktır. Ayrıca en önemli konu ve atlanmaması gereken durumda konteynerin kalan kullanım ömrüdür.

Güncel İkinci El Konteyner Fiyatları

2 odalı, 3×7, 3×8, 3×9 yada 40 lık konteyner mi arıyorsunuz?  Fiyatları hakkında hiç bilginiz yok mu? O zaman konteyneral ekiplerimize dilerseniz telefonla yada canlı destek bölümünden ulaşabilir, istediğiniz özellikleri uzmanımıza söyleyebilir ve en güncel ikinci el konteyner fiyatları hakkında detay alabilirsiniz. Ofis konteyneri, şantiye konteyneri, güvenlik kabinleri fiyatları oldukça değişkendir. Firmamız ikinci el konteyner satışlarında müşterilerimizin bütçesine en uygun konteyner teminini kısa sürede sağlamaktadır. Lütfen ekibimize detayları iletip sizin için hemen teklif hazırlamamızı sağlayınız.

ikinci el konteyner fiyatları

En İyi Fiyatlara İkinci El Konteyner Alanlar

Firmamız Bikonteyner ve Konteyneral sektöre bilinen, güvenilen ve işinde kurumsal olan ender firmalardan biridir. Hem konteyner alırken, hem kiralarken hemde satarken iki taraflı şeffaf ve koruyucu çözümleri sağlarız. Konteyner satmak isteyen müşterilerine kesinlikle nakit ödeme ile alışveriş imkanı sunarız. Satmayı düşündüğünüz konteyner çeşitlerini yerinde görür inceler ve ikinci el konteyner fiyatları belirlemesi yaparız. Sizleri kesinlikle mağdur etmeyecek güven durulan bir hizmeti sağlarız.

Konteyner Fiyatları için Kullanım Ömrü

Eğer satın almayı düşündüğünüz konteyneri uzun yıllar kullanma gibi bir planınız varsa kesinlikle metal, çelik kalitesini bilmeniz ve hatta konteynerin yapım yılı hakkında bilgi sahibi olmanız gerekebilir. Kısa süreli bir kullanım planlıyorsanız bu sizin için çok önemli olmasa da uzun süreli kullanım planınızda malzeme kısa sürede sizlere sorunlar çıkartabilir. Daha önce ikinci el konteyner alımı hiç yapmadıysanız dilerseniz firmamız uzmanlarından teknik bilgi de talep edebilirsiniz.

İkinci el konteyner fiyatları ve diğer tüm aklınıza takılan teknik konularla ilgili bizlere dilediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz. 2019-2020 yılı için firmamız hizmetleri İstanbul ve çevre bölgeleri kapsamaktadır. Çok yakında diğer tüm illerde de hizmetlerimiz sağlanacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir