Sahibinden ikinci el konteyner

sahibinden ikinci el konteyner

Firmamız sahibinden ikinci el konteyner satanlara kurumsal hizmetler sunmaktadır. İster tek adet istek çoklu tüm konteyner ürünlerinizi satın alıyoruz. Konteyner ürünleri satın alınırken ciddi maliyet ve fiyatlardadır. İş alanları, yapı inşaat alanları ve çok amaçlı kullanıma her ne kadar uygun olsada belirli zaman sonra konteyner boşa çıkabilir. İşte tam burada firmamız devreye girer sizlere çözüm sunar. Sahibi olduğunuz ikinci el konteyner ürünlerini sitemiz konteyneral üzerinden bizlere ulaşarak değerine satabilirsiniz.

Sahibinden 2.El konteyner Alıyoruz

Konteynerlerinizin proje ömrü sonlandıysa bizlere hemen ulaşınız. Deneyimli ekibimiz İstanbul içinde hemen sizlere ulaşsın ve konteyner ürünlerinizi yerinde inceleyip değer belirlemesi yapsın. Ofis konteyner ve büro tipi konteyner, yatakhane konteyner, wc konteyner, duş konteyner dahil tüm konteyner çeşitleri için bizlere ulaşabilirsiniz. Satmak istediğiniz konteynerleri belirsiz kişi ve yerlere vermeniz halinde değerinin çok altında bir alıcı bulmuş olacaktır. Firmamız Konteyneral ise sadece bu alanda hizmet veren kurumsal firmaların başında gelmektedir.

Sahibinden Konteyner Kiralama

Sahibinden ikinci el konteyner alımı yaptığımız gibi konteyner kiralama hizmeti de vermekteyiz. Eğer kısa sürede yada belirli bir proje süresince konteyner ihtiyacınız varsa İstanbul firmamızı hemen arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. İstediğiniz tam özellikleri üstünde barındıran bir çok konteyner modelimizle sizlere konteyner kiralama hizmetide sağlıyoruz. En uygun fiyatlarla hemen sizde kiralama yapabilirsiniz. Bütçenize en uygun konteyner çözümleri firmamızda sizleri bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir