Şantiyeden Satılık Konteyner

şantiyeden satılık konteyner

Çeşitli farklı projelerde kullanılmış şantiyeden satılık konteyner alımı yapmaktayız. Kullanım süresi ve mevcut durumları her ne olursa olsun tüm konteynerleri satın alıyoruz. Yatakhane konteynerleri, ofis büro konteyner çeşitleri, wc ve duş amaçlı kullanımı olan tüm konteyner çeşitleri için nakit ödeme yapıyoruz. Kullanmadığınız her konteyner için firmamız alım yapmakta ve en iyi fiyatları vermektedir. İstanbul ikinci el konteyner için senelerdir sağladığımız güvenilir hizmet, müşteri memnuniyeti yüksek alışveriş için konteyneral firmamıza ulaşınız.

2.el Satılık Şantiye Konteyner

Şantiyelerde yaşam alanları için konteyner kullanımı şehrimizde oldukça fazladır. Kentsel dönüşümün merkezi olan şehrimizde hemen hemen tüm inşaat projelerinde şantiye konteynerleri kullanılmaktadır. Proje bitiminde yeni projelere taşınmakta olup projesi devam etmeyen inşaat firmalarında ise elden çıkarma süreci başlamaktadır. Firmamız işte tam bu noktada devreye girmekte ve kullanmadığınız Şantiyeden satılık konteyner alımı yapmaktadır. Tek katlı konteyner, 2 katlı veya 3 katlı tüm şantiye konteyneri modellerinde alım yapıyoruz. Tek adet veya toptan satışlarda özel fiyat teklifi vermekteyiz.

İkinci El Şantiyeden Konteyner Alım

Acil satılması gereken şantiyelerde kullanılmış konteynerleri aynı gün adresinizden kendi araçlarımızla alıyoruz. Fiyat teklifi içinde Konteyneral İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinde ücretsiz keşif hizmetleri vermektedir. Şantiyeden satılık konteyner için bizi arayın hemen adresinize gelelim, en iyi fiyatı verelim ve kabulünüz halinde hemen acil olarak nakit ödeme yaparak alım sağlayalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir